news

3 причини використовувати (тільки) натуральні засоби для шкіри

Green Only

Ваша шкіра потребує натуральні засоби догляду так само, як організм - натуральні та корисні продукти харчування. А багато сучасних засобів, які допомагають «навести красу» містять шкідливі для організму компоненти: парабени, гліцерин, формальдегід та інші токсичні продукти нафтопереробки. 

Парабени – консерванти, які можуть викликати гормональний дисбаланс та захворювання на рак. Гліцерин у великих кількостях призводить до старіння шкіри. Натомість, натуральні засоби для шкіри очищають, тонізують, зволожують та оберігають Вашу шкіру без використання хімічних складників чи додатків.

Ось 3 причини обирати натуральні засоби для природньо красивої шкіри:

1. Корисні для шкіри і Вашого здоров’я

крем для здорової шкіри

Якщо Ви використовуєте нашпиговані хімікатами мило, лосьйони чи креми, тіло поступово абсорбує та накопичує шкідливі токсини.

Все, що Ви наносите на своє тіло, в результаті потрапляє у Ваш організм

Більше того, вплив багатьох хімічних складників в косметиці не був детально вивчений, тому достеменні наслідки використання косметики з хімічними складниками нам ще не відомі! 

аромат натурального мила

 

2. Не містять синтетичних ароматизаторів

Кожного разу, коли Ви бачите слово «ароматизатор» (fragrance), це може свідчити про використання невідомої комбінації хімічних складників, які відповідальні за запах, який Ви відчуваєте. 

Ароматизатори можуть викликати багато проблем: від подразнення шкіри, порушення рівня рН чи алергії аж до раку. Тому, якщо Ви відчуваєте дискомфорт після використання засобу – негайно припиніть ним користуватися! 


натуральний крем для рук

 

3. Натуральні засоби для шкіри просто ефективніші та кращі, ніж хімічні! 

Інгредієнти, які Ви використовуєте, будуть визначати смак Вашої страви. Щоб вона була смачна і корисна, Ви будете використовувати свіжі, прості та натуральні продукти і компоненти, а не хімічні напів-фабрикати, синтезовану олію чи штучні порошки «із смаком …»

Так само якість косметики і засобів догляду визначається їх складниками: кращі складники – кращий результат! 

Натуральні та органічні засоби – більш ефективні просто тому, що виготовлені з кращих (і дорожчих) компоненів, ніж хімічні засоби

Краса не потребує жертв, а трошки зусиль і часу, щоб потурбуватися про неї.

Не сумнівайтеся: Ваша шкіра скаже Вам дякую за натуральні засоби для догляду, які збережуть її пружність і здоров'я на довгі роки! 


Попередні статті


Маєте свою думку з цього приводу? Поділіться нею!

Дякуємо за Ваш коментар! Він відправлений на модерацію і скоро буде опублікований.