news

На всі 32: яка зубна паста корисна для здоров'я

Green Only

Доглядати за ротовою порожниною дуже важливо, адже здорові зуби не тільки забезпечують «голівудську посмішку», але й позитивно впливають на здоров’я травної системи. Тому зубна щітка, паста, нитки і засіб для полоскання знаходиться у кожній ванній кімнаті, а дехто вже користується ними протягом дня і на роботі.

Здорові зуби

За своє життя людина з'їдає в середньому 2 кг зубної пасти! Вона складається з компонентів, які очищають, дезинфікують зуби та освіжають подих, боряться з карієсом, неприємним запахом і посилюють ясна. Але на жаль, не кожна зубна паста корисна для нашого здоров’я, але часто навпаки – може містити хімічні добавки, які шкідливі для зубів, травної системи і всього організму.

Звичайні пасти в буквальному розумінні нашпиговані різними парабенами, SLS (лаурилсульфат натрію) і барвниками. А натуральні пасти виготовляються на 95% і більше з натуральних компонентів, не мають штучних добавок, а тому вони не шкідливі для організму. Це особливо важливо, якщо у Вас слабкий імунітет, алергія або вагітність.

Решта 5% - це хімічно синтезовані компоненти, ідентичні природним складникам, а також ефірні олії, органічні екстракти лікувальних трав, морська сіль, прополіс, глина (каолін), дрібна харчова сода і навіть ... зубні пасти з вугіллям. 

Зубна паста і вплив на здоров'я зубів

Окрім зубних паст повсякденного використаня, існує багато лікувальних паст. Наприклад, при парадонтиті потрібно вибирати зубну пасту з ефірними оліями шавлії, яка володіє в'яжучими властивостями і допомагає зміцнити ясна, які кровоточать. При стоматиті варто надати перевагу зубній пасті з ефірними оліями чайного дерева і тим’яну з сильними протизапальними властивостями.

В гонитві за здоровими зубами можна сильно нашкодити своєму організму. Порошки, якими наші бабусі старанно "чистили" свої зуби ... стирали захисну емаль! В 21 столітті у нас вже є більше знань і можливостей не повторювати такі помилки та використовувати натуральні зубні пасти, які є безпечною альтернативою «хімії».

Частіше посміхайтеся і будьте здорові!


Попередні статті Нові статті


Маєте свою думку з цього приводу? Поділіться нею!

Дякуємо за Ваш коментар! Він відправлений на модерацію і скоро буде опублікований.