news

Кава, чай та вино: пити чи не пити?

Green Only

Для кавоманів початок робочого дня без чашки запашної кави - немислимий. Шанувальники зеленого чаю знають все про чудодійну силу напою, але чи знаєте Ви про його недоліки? Зрештою, бокал червоного вина ввечері корисний чи ні? Відповіді на всі ці запитання ми намагалися дати у цій статті.

Кава

Переваги кави для здоров'я
Кава – незмінний супутник в сучасному динамічному світі, коли відсутність повноцінного сну, стреси і неправильне харчування, на жаль, є нормою. Кава дозволяє нам прокинутися і додає енергії, але до останнього часу вона вважалася шкідливою для здоров’я і причиною серцевих хвороб.

Вирощування кавових зерен вимагає великої кількості пестицидів. Тому вибирайте органічну каву, яка буде дорожчою, але не містить шкідливих пестицидів, які потім накопичуються в організмі та можуть спричинити рак. І так, вживання кави може викликати звикання, якщо її пити щодня – це правда.

Але останнім часом дослідження показують позитивний вплив кави на організм, зокрема зменшення ризику захворювання Альцгеймера і Паркінсона, діабету та раку печінки. Також вчені виявили, що кава є багатим джерелом природних антиоксидантів, стимулює роботу мозку, лікує депресію, підвищує метаболізм і спалює жири, тому ранкова кава тріумфально повертається з вигнання!

Зелений чай

Натуральний зелений чай

Зелений чай відомий протягом тисячоліть на різних континентах як чудодійний напій для тамування спраги, підвищення імунітету та довголіття. Завдяки тому, що зелений чай не ферментується, він зберігає більше антиоксидантів, ніж чорний. Тому зелений чай сповільнює процес старіння, сприяє схудненню та запобігає захворюванням на рак, діабет, хворобу Альцгеймера і Паркінсона та інфаркт!

Але зелений чай акумулює велику кількість фтору, тому особи, які мають проблеми з щитовидною залозою, мають проконсультуватися з лікарем. Зелений чай не рекомендують вживати під час вагітності. Також, через високий вміст антиоксиндантів, у комбінації з лікарствами він може викликати побічні ефекти.

Вино
Червоне вино: користь для здоров'я

250 мл вина для чоловіків і 150 мл для жінок (так - це дискримінація :) корисні для здоров’я, навіть в умовах дотримання здорового способу життя.

Бокал червоного вина в день:

Все, що вміру - корисне, тому (відповідально) не відмовляйте собі в маленьких земних радостях! А який напій найбільше любите Ви?


Попередні статті Нові статті


Маєте свою думку з цього приводу? Поділіться нею!

Дякуємо за Ваш коментар! Він відправлений на модерацію і скоро буде опублікований.